• Генеральний медіапартнер
  • Партнер Забігу 10 км
  • Співорганізатор
  • Співорганізатор
  • Організатор

Правила безпеки на стартах

Міністерство охорони здоров’я 9 червня оновило поділ на карантинні зони в Україні. Відтепер усі регіони України перейшли до «зеленої» зони карантину. 

UPD: Уряд офіційно дозволив проведення масовий спортивниих заходів!

Кабінет Міністрів України запровадив введення адаптивного карантину в Україні. З 24 лютого діятимуть чотири рівні епідемічної небезпеки, за якими і встановлюватимуться ті чи інші обмежувальні заходи. 

Відповідно до постанови, передбачено чотири рівні епідеміологічної небезпеки: зелений, жовтий, помаранчевий і червоний. 

За умовами адаптивного карантину, під час жовтого та помаранчевого рівнів епідеміологічної небезпеки дозволяється проведення масових спортивних заходів, якщо для однієї особи передбачено 4 кв. м або наповненість залу 50 %. 

Спортивні заходи Run Ukraine будуть організовані на відкритому повітрі з урахуванням цих вимог.

 

 

Сучасні реалії диктують нові правила проведення масових спортивних заходів. Саме тому Асоціація масового спорту України, членом якої є і Run Ukraine, розробила правила організації змагань в період дії карантинних обмежень. Ці правила були підтримані Комісією з питань освіти і науки, сім’ї, молоді та спорту, вони дозволять проводити спортивні змагання у форматі офлайн, гарантуючи при цьому безпеку учасників. 

Сьогодні ми розкажемо, що змінить Run Ukraine в організації забігів, щоб провести старти Бігової Ліги Українських Мейджорів 2021 наживо під час карантину. 

 

РЕЄСТРАЦІЯ

Як і раніше, реєстрація на забіги від Run Ukraine відбувається у форматі онлайн — придбати слот можна лише на офіційному сайті конкретного забігу. Тобто на цьому етапі контакт з іншими людьми відсутній. 

 

ОТРИМАННЯ СТАРТОВИХ ПАКЕТІВ

Видача стартових пакетів відбувається на Експо напередодні забігу. Організатори чітко регулюватимуть кількість людей, яка може одночасно знаходитися у приміщенні та зоні видачі стартових пакетів. 

Кожен відвідувач Експо проходитиме температурний скринінг перед тим, як зайти до приміщення. 

У приміщенні кожен відвідувач зобов’язаний перебувати в захисній масці, і організатори чітко контролюватимуть дотримання цієї норми. 

Також на Експо будуть організовані зони для обробки рук. 

Увесь персонал, який працюватиме на Експо й контактуватиме з учасниками, також проходитиме температурний скринінг і перебуватиме у приміщенні в засобах індивідуального захисту (у масках і рукавичках). 

Також за бажанням учасник може не відвідувати Експо, а замовити доставку стартового пакета на відділення НП (ця послуга є платною, її можна замовити в магазині Run Ukraine).

 

СТАРТ

Організатори додаватимуть захисну маску до стартового пакета учасника.

До стартового містечка, роздягалень, камер схову, а також стартового коридора учасники допускатимуться лише в захисних масках.

 

Стартове містечко буде обладнано санітайзерами та зонами для утилізації використаних масок і засобів особистої гігієни. 

 

Учасники зобов’язані перебувати у стартовому коридорі в захисних масках і мають право її зняти лише коли перетинають стартову лінію та розпочинають долати дистанцію. 

Старт кожної дистанції відбуватиметься одночасно, тобто всі учасники стартуватимуть з пострілом стартового пістолета.

 

НА МАРШРУТІ

Організатори забезпечать безконтактну видачу їжі та напоїв на маршруті. Тобто воду буде розлито по індивідуальним стаканчикам, які стоятимуть на столі. Учаснику, який бажає випити води, потрібно знизити швидкість і самостійно взяти стаканчик з водою.

Так само і з їжею. Усю їжу буде нарізано й розміщено в індивідуальних стаканчиках. Учаснику, який бажає підкріпитися, потрібно знизити швидкість і самостійно взяти порцію їжі.

Тобто видача води та їжі з рук волонтерів не відбуватиметься. 

 

ФІНІШ

Учасник повинен самостійно взяти свою медаль, яка лежатиме на столі. Волонтери не одягатимуть медалі на шию учасникам.

Також учасник повинен самостійно взяти пакет фінішера. 

Після фінішної лінії буде обладнано фінішну зону, де учасники матимуть кілька хвилин, щоб попити воду й перевести дихання, потім вони зобов’язані одягнути захисну маску та переміститися до стартової зони. 

Після фінішу організатори видають кожному учаснику ще одну захисну маску. 

 

Також у стартовому містечку будуть розміщені інформаційні стенди з правилами поведінки та рекомендаціями учасникам. 

 

 

Ми просимо наших учасників: