• Генеральний медіапартнер
 • Партнер Забігу 10 км
 • Співорганізатор
 • Співорганізатор
 • Організатор

FAQ Triathlon 2021

 

 1. Що таке Triathlon Ukraine та які старти він організує в 2021 році?

Triathlon Ukraine — це спільний проєкт компанії Run Ukraine, яка вже більше 10 років організовує наймасштабніші бігові події в Україні, та Sapik Team — найкращої команди з триатлону в Україні, 18-та в Європі та 130-та у світі. 

Команда Triathlon Ukraine у 2021 році організує п’ять стартів, починаючи з дуатлону і завершуючи половинкою класичної дистанції з триатлону:

 

 1. З яких етапів складатиметься кожен старт? Скільки пливти, скільки їхати на велосипеді, скільки бігти?

ДУАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021 складається із:

АКВАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021 складається із:

СПРИНТ ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021 складається із:

ОЛІМПІК ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021 складається із:

70.3 ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021 складається із:

 

 1. Де відбуватимуться змагання?

Усі заходи Triathlon Ukraine відбуватимуться в Києві. 

Старти триатлонних змагань СПРИНТ ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021, ОЛІМПІК ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021, 70.3 ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021 відбуватимуться на Набережному шосе, а фініши — на Контрактовій площі. 

ДУАТЛОН КУБОК КИЄВА проходитиме на Русанівці (старт — Русанівський бульвар 1).

АКВАТЛОН КУБОК КИЄВА проходитиме на Березняках (старт — проспект Павла Тичини 18А).

 

 1. Коли розпочинається реєстрація на старти?

Реєстрація на три триатлонних старти СПРИНТ ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021, ОЛІМПІК ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021, 70.3 ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021 розпочинається з 29 грудня 2020 року. 

Реєстрація на ДУАТЛОН КУБОК КИЄВА та АКВАТЛОН КУБОК КИЄВА розпочинається з 9 лютого 2021 року. 

 

 1. Як зареєструватися на старти Triathlon Ukraine?

1) Обери старт і зайди на сайт цього заходу.

2) Натисни кнопку «Зареєструватися».

3) Введи логін та пароль для входу в особистий кабінет, якщо ти раніше вже був зареєстрований на наші заходи.

4) Натисни кнопку «Вхід».

Увага! Якщо ти раніше не брав участь у заходах Triathlon Ukraine, тобі необхідно перед введенням логіну та паролю натиснути «Реєстрація» та ввести анкетні дані. Після успішної реєстрації тобі на пошту буде надіслано листа з логіном та паролем для входу в особистий кабінет.

5) У персональному кабінеті перевір усі заповнені дані та введи дані в пусті клітинки.

6) Обери додатковий товар за бажанням та натисни «Далі».

7) Після підтвердження замовлення введи реквізити платіжної картки та натисни «Сплатити».

8) Після здійснення оплати та отримання повідомлення про успішну оплату перевір наявність стартового листа в особистому кабінеті (вкладка «Мої події») або у поштовій скриньці, яка була вказана при реєстрації. У стартовому листі вказані наступні дані: дистанція, вік, стартовий номер, прізвище та ім’я, контактні дані для зв’язку.

Якщо у тебе виникнуть питання, пиши на пошту [email protected]

 

 1. Як здійснити оплату?

Відповідно до «Правил Triathlon Ukraine 2021», оплата стартового внеску учасниками змагання здійснюється електронним платежем на сайті організатора.

Сервіс проведення платежів забезпечується Міжбанківською системою електронної доставки й оплати рахунків Portmone.com з використанням сучасного та безпечного механізму авторизації платіжних карт. Реквізити платіжних карт вводяться на сайті Portmone.com у захищеному режимі і недоступні співробітникам.

 

 1. Скільки часу триває реєстрація на старти Triathlon Ukraine?

Реєстрація на СПРИНТ ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021 триває з 29 грудня 2020 року до 22 травня 2021 року за наявності вільних слотів. 

Реєстрація на ОЛІМПІК ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021 триває з 29 грудня 2020 року до 3 липня 2021 року за наявності вільних слотів.

Реєстрація на 70.3 ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021 триває з 29 грудня 2020 року до 24 липня 2021 року за наявності вільних слотів. 

Реєстрація на ДУАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021 триває з 9 лютого до 17 квітня 2021 року.

Реєстрація на АКВАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021 триває з 9 лютого до 15 травня 2021 року. 

 

 1. У якому форматі відбудуться старти: офлайн чи онлайн?

Організатори планують проводити старти у форматі офлайн із дотриманням усіх карантинних норм. У залежності від карантинної зони (зеленої, жовтої, помаранчевої) організатори забезпечать старт хвилями. 

 

 1. Чи повернуть мені кошти за слот, якщо я не зможу взяти участь у старті?

Ні, повернення коштів не передбачено за жодних обставин.

 

 1. Чи можу я перереєструвати свій слот на іншого учасника?

Так.

Стартовий внесок, сплачений учасником, може бути перереєстрований на іншу особу в межах заходу безкоштовно не пізніше, ніж за 30 днів до початку змагання.

Щоб перереєструвати свій слот на іншого учасника раніше, ніж за 30 днів до початку змагання, необхідно оформити індивідуальну заявку, написавши листа на [email protected], вказавши в темі «Перереєстрація учасника», та надати необхідні дані.

У 30-денний період до початку змагання послуга перереєстрації на іншу особу платна. Вартість послуги складає 150 грн.

Щоб перереєструвати свій слот на іншого учасника у 30-денний період до початку змагання, потрібно придбати сертифікат на перереєстрацію учасника в магазині Run Ukraine  https://runukraine.org/shopping/, а потім оформити індивідуальну заявку, написавши листа на [email protected], вказавши в темі «Перереєстрація учасника», та надати необхідні дані.

 

 1. Як я отримаю стартовий пакет учасника?

Видача стартових пакетів відбувається на Експо напередодні старту, тобто для ДУАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021 — 24 квітня, для АКВАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021 — 15 травня, для СПРИНТ ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021 — 22 травня, для ОЛІМПІК ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021 — 3 липня, для 70.3 ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021 — 24 липня.

Щоб отримати стартовий пакет, необхідно пред’явити стартовий лист і документ, що посвідчує особу.

 

 1. Чи може інша особа отримати мій стартовий пакет?

Так, інша особа може отримати стартовий пакет учасника, якщо:

Текст заяви:

Директору ГО «Бігова Україна» 

Черніцькому Д. Л.

Я, (прізвище ім’я особи, яка придбала реєстрацію), прошу видати стартовий пакет з номером (вказати стартовий номер) моєму представнику (прізвище ім’я представника, який отримує реєстрацію), у зв’язку з тим, що особисто я не можу вчасного його отримати. 

Дата, підпис особи, що придбала реєстрацію.

 

 1. Чи можу я отримати стартовий пакет, якщо я не можу прийти на Експо й ніхто не може забрати його замість мене?

Так, стартові пакети зберігаються в організаторів протягом 30 календарних днів після змагання. Учасник може забрати його самостійно в офісі Run Ukraine. Для цього потрібно написати на пошту [email protected]

Також можна залишити прохання надіслати стартовий пакет на вказану адресу. Доставка стартових пакетів здійснюється за рахунок замовника.

 

 1. Що, крім придбаного слоту, мені потрібно для допуску до змагань з акватлону?

Для участі в змаганнях з акватлону всі спортсмени повинні мати:

 

 1. З якого віку можна брати участь у стартах Triathlon Ukraine?

До змагань Triathlon Ukraine допускаються учасники, які досягли 18 років. 

 

 1. Чи існують часові ліміти на подолання дистанцій стартів Triathlon Ukraine? Якщо так, то які вони?

Так, часові ліміти існують. 

ДУАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021 (біг 5 км + вело 20 км + біг 2.5 км): загальний часовий ліміт 2 години. Але якщо учасник проходить перший  і другий етап довше, ніж за 1 годину 40 хвилин, то до третього етапу він не допускається. 

АКВАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021 (плавання 1 км + 5 км біг): загальний часовий ліміт 1 година 10 хвилин. 

СПРИНТ ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021 (плавання 750 м + вело 20 км + біг 5 км): загальний часовий ліміт 2 години. Але якщо учасник проходить перший  і другий етап довше, ніж за 1 годину 15 хвилин, то до третього етапу він не допускається. 

ОЛІМПІК ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021 (плавання 1500 м + вело 40 км + біг 10 км): загальний часовий ліміт 3 години 40 хвилин. Але якщо учасник проходить перший  і другий етап довше, ніж за 2 годину 20 хвилин, то до третього етапу він не допускається. 

70.3 ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021 (плавання 1900 м + вело 90 км + біг 21.0975 км): загальний часовий ліміт 7 годин. Але якщо учасник проходить перший  і другий етап довше, ніж за 5 годин 5 хвилин, то до третього етапу він не допускається. 

 

 1. Чи передбачені якісь знижки на реєстрацію?

Право на знижку в розмірі 35 % мають:

Щоб отримати знижку, учаснику необхідно оформити індивідуальну заявку, написавши листа на [email protected], вказавши в темі «Спеціальна категорія».

Під час відправлення заявки потрібно додати документи відповідно до вашої пільгової категорії: копію паспорту, пенсійного посвідчення, посвідчення учасника бойових дій, пенсійне посвідчення особи з інвалідністю, спеціальна довідка внутрішньо переміщеної особи з зони АТО.

 1. Чи є якісь вимоги до екіпірування під час плавання?

Усі спортсмени повинні проходити етап плавання у шапочках для плавання. Наявність гідрокостюма залежить від температури води, категорії та вікової групи. 

Для категорій «ПРО». Якщо дистанція 1500 м або менше, учаснику заборонено одягати гідрокостюм для проходження етапу плавання, коли температура води +20 ºC і вище. Обов’язково долати дистанцію в гідрокостюмі, якщо температура води +15.9 ºC і нижче. Якщо дистанція 1501 м або  більше, учаснику заборонено одягати гідрокостюм для проходження етапу плавання, коли температура води +22 ºC і вище. А обов’язково долати дистанцію в гідрокостюмі, якщо температура води +15.9 ºC і нижче.

Для спортсменів вікових груп. Якщо дистанція 1500 м або менше, учаснику заборонено одягати гідрокостюм для проходження етапу плавання, коли температура води +22 ºC і вище. Обов’язково долати дистанцію в гідрокостюмі, якщо температура води +15.9 ºC і нижче. Якщо дистанція 1501 м або більше, учаснику заборонено одягати гідрокостюм для проходження етапу плавання, коли температура води +24.6 ºC і вище. А обов’язково долати дистанцію в гідрокостюмі, якщо температура води +15.9 ºC і нижче.

Обов’язковий гідрокостюм має покривати щонайменше торс. Товщина гідрокостюма має бути не більше 5 мм. 

 

 1. Що робити учаснику змагань, якщо йому потрібна допомога під час подолання етапу плавання?

Якщо учаснику необхідна допомога під час плавання, йому потрібно підняти руку над головою та покликати на допомогу.

 

 1. Чи є якісь вимоги чи обмеження щодо велосипеду? Чи можна брати участь у змаганнях на МТБ?

Брати участь у змаганнях можна на будь-якому велосипеді, головна вимога — на обох колесах мають бути справні гальма.

Також колеса велосипеда не повинні бути оснащеними механізмами, які прискорюють рух. 

 

 1. Чи є якісь вимоги щодо екіпірування під час бігу?

Учасник не має права долати дистанцію з голим торсом, а також з шоломом на голові. 

 

 1. Коли учасник повинен принести свій велосипед та екіпірування до транзитних зон?

Учасник повинен заздалегідь принести свій велосипед та екіпірування для здійснення велозабігу до транзитної зони № 1 і екіпірування для бігу до транзитної зони № 2. 

Для триатлонних стартів учасник має принести своє екіпірування до транзитних зон за день до старту. Учасники спринта й олімпійки можуть принести своє екіпірування також у день старту зранку. 

 

 1. Скільки учасників можуть взяти участь в естафеті?

В естафеті можуть взяти участь троє або двоє учасників.

Якщо учасників троє, тоді кожен з них долає окремий етап змагання (або плавання, або велозаїзд, або біг). Якщо учасників двоє, тоді перший долає один етап на вибір, а другий — два етапи. 

Команди можуть бути суто чоловічими, суто жіночими або змішаними.

 

 1. Чи можна змінити порядок учасників в естафеті після реєстрації?

Так, порядок учасників можна замінити самостійно на сайті в особистому кабінеті.

 

 1. Чи накопичуватиметься кешбек за покупку реєстрації на старти Triathlon Ukraine?

Так, 10 % від вартості кожної придбаної реєстрації зараховуються на особистий кешбек-рахунок учасника. 

Тобто за кожні 10 грн, витрачені на купівлю реєстрації, учасник отримує 1 бонус на кешбек-рахунок. 1 бонус з кешбек-рахунку дорівнює 1 грн.

Витратити накопичені бонуси можна під час купівлі слотів на майбутні заходи.

Також під час реєстрації на старти Triathlon Ukraine можна використовувати кешбек, накопичений за реєстрації на бігові заходи Run Ukraine.