• Генеральний медіапартнер
  • Партнер Забігу 10 км
  • Співорганізатор
  • Співорганізатор
  • Організатор

Новини

17.02.2021

Відкрито реєстрацію на індивідуальний заплив на 1 км і забіг на 10 км у межах заходу АКВАТЛОН КУБОК КИЄВА

 

Triathlon Ukraine, яка 16 травня організує змагання з акватлону на Лівому березі Києва, відкрила реєстрацію на індивідуальні дистанції в межах заходу. Відтепер учасники можуть взяти участь в сольному запливі на 1 км або сольному забігові на 10 км під час заходу АКВАТЛОН КУБОК КИЄВА. 

 

Індивідуальні дистанції розраховані на тих, хто ще не має досвіду участі у змаганнях, які об’єднують декілька спортивних дисциплін, але бажає дізнатися, як там усе влаштовано. Якщо ви захоплюєтеся плаванням — пропонуємо вам заплив на 1 км в озері Тельбін, якщо бігаєте — для вас забіг на 10 км на Березняках. І усе це вже 16 травня у межах старту АКВАТЛОН КУБОК КИЄВА. 

 

Реєстрація на індивідуальний заплив і забіг триває з 17 лютого до 15 травня. Ті ж учасники, які бажають отримати іменний стартовий номер для забігу, повинні зареєструватися до 25 квітня.

 

 

 

 

[row][column size=”1/2″ center=”no” class=””][button url=”https://aquathlon.triathlonukraine.org/race/zaplyv-1-km/” target=”self” style=”default” background=”#2D89EF” color=”#FFFFFF” size=”8″ wide=”no” center=”yes” radius=”auto” icon_color=”#FFFFFF” text_shadow=”none”]ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА ЗАПЛИВ 1 КМ[/button][/column] [column size=”1/2″ center=”no” class=””][button url=”https://aquathlon.triathlonukraine.org/race/zabig-10-km/” target=”self” style=”default” background=”#2D89EF” color=”#FFFFFF” size=”8″ wide=”no” center=”yes” radius=”auto” icon_color=”#FFFFFF” text_shadow=”none”]ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА ЗАБІГ 10 КМ[/button][/column][/row]

 

 

Triathlon Ukraine — це спільний проєкт компанії Run Ukraine й триатлонної команди Sapik Team. У 2021 році Triathlon Ukraine організує 5 стартів: змагання з дуатлону, акватлону й триатлону. У межах кожного старту, окрім основних, будуть також індивідуальні змагання з бігу або плавання.