• Організатор
  • Співорганізатор
  • Співорганізатор
  • Партнер Забігу 10 км
  • Генеральний медіапартнер

Новини

13.04.2021

Увага! АКВАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021 скасовано

Через карантинні обмеження графік стартів Triathlon Ukraine та Run Ukraine у 2021 році дуже ущільнився, тому організатори прийняли непросте рішення скасувати АКВАТЛОН КУБОК КИЄВА, щоб забезпечити високий рівень проведення інших запланованих подій сезону. 

 

Також перший старт триатлонної серії від Triathlon Ukraine перенесено. Незважаючи на відсутність офіційних рішень від Кабінету Міністрів України та КМДА про продовження карантинних обмежень, організатори змагання ухвалили рішення про перенесення заходу ДУАТЛОН КУБОК КИЄВА на середину травня. 

 

“Ми намагалися знайти варіанти, аби учасники з інших міст могли доїхати до столиці, кияни і гості могли доїхати до точки старту і насолодитися спортивною подією, але в нинішній ситуації це неможливо, тож ми вирішили відкласти захід на 4 тижні та чекати більш сприятливих та безпечних умов”, – коментують організатори заходу.

 

Оновлена дата заходу ДУАТЛОН КУБОК КИЄВА — 16 травня 2021 року. Розклад, маршрут та дистанції залишаються незмінними, реєстрація на оновлену дату триває. 

 

Усі реєстрації на ДУАТЛОН КУБОК КИЄВА зберігаються за учасниками та будуть актуальні на оновлену дату події.
Учасники, які не зможуть взяти участь у заході 16 травня або які були зареєстровані на АКВАТЛОН КУБОК КИЄВА, мають декілька опцій:

      1.Взяти участь у наступних стартах Triathlon Ukraine з доплатою різниці вартості слоту: 

    2.Перенести реєстрацію на будь-який марафон чи півмарафон у рамках  Бігової Ліги Українських Мейджорів від Run Ukraine: 

Різницю від вартості слоту учасник отримає на свій кешбек-рахунок. 

 

Для перенесення реєстрації необхідно до 28 квітня  2021 року включно написати листа на [email protected], вказавши бажаний формат участі.  

УВАГА! Учасники, які не перереєструються до вказаного терміну, автоматично будуть переведені на оновлену дату ДУАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021. 

Команда Triathlon Ukraine  розділяє сум кожного спортсмена за офлайн-подіями. Разом з тим, ми надихаємося новинами про проведені за кордоном старти та продовжуємо підготовку до триатлонних подій, щоб вже зовсім скоро розділити радість перемог з вами!